Adrese Ramazan Kumanyası

Ramazan Kumanyası Teslim Servis bölgeleri

Güngören Ramazan Kumanya Paketleri

Karınca Toptan Gıda Ltd. olarak 21 yıllık tecrübe ile Güngören'de Ramazan Kumanya Paketi kolisi satışı yapmaktayız. 1997 yılından beri Karınca Toptan Gıda olarak Güneştepe'deki şubemizden hayırsever iş adamlarına en uygun ramazan kumanya kolileri hazırlıyoruz. Ramazan - Şerif öncesi hayırseverlerin çalışanlarına veya yardıma muhtaç ailelere hediye edeceği marka ürünlerden oluşmuş Ramazan Kumanya Paketleri uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Whatsapp ile sormak için tıkla 0551 587 44 02

Firmamız her yıl 6 adet kumanya paketini seçkin markaların ürünlerinden seçerek fiyatlandırıp listelemektedir. 4 kişilik bir ailenin temel gıda ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanan koliler içerik çokluğuna göre adlandırılmaktadır. Amacımız çok küçük karlılıkla bütün hayırseverlerin böylesi anlamli bir etkinlikte daha çok kişiye ulaşmasına vesile olmak güngören ramazan kolisi

Enflasyonla mücadele kapsamında hazırladığımız 6 çeşit Ramazan Kumanya Paketini isteyen müşterilerin adreslerine teslim ediyoruz.

 • Ekonomik Ramazan Kumanya Kolisi
 • Standart Ramazan Kumanya Kolisi
 • Gümüş Ramazan Kumanya Kolisi
 • Altın Ramazan Kumanya Kolisi
 • Süper Ramazan Kumanya Kolisi
 • Şahane Ramazan Kumanya Kolisi

  Özenle hazırladığımız Güngören kumanya kolisi siparişlerinizi ister peşin ödeme, ister kredi kartı ile ödeme ile alabilirsiniz. Ramazan kumanyası siparişlerinizi şimdi vermek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

  On bir ayın sultanı Ramazan ayı biz Müslümanlara sunduğu lütuf, bereket, dayanışma yardımlaşma ve arınma ayıdır. Müslümanlar için sayısız nimetlerinin ve faydalarının olduğu gerçeğini hepimiz biliriz. Bu güzel ayda sosyal dayanışmayı en yüksek düzeyde gerçekleşmeye gayret ederiz. Bu vesile ile yardımsever işadamları, ihtiyaç sahiplerinin iftar sofralarına bir nebze de olsa katkı sağlamak istemektedirler.

  Ramazan Kumanya paketleri detaylı bilgi için : şimdi ara 0551 587 44 02


 • Yazdır   e-Posta